coming-soon

سرویس اعلام وضعیت (به زودی)

سرویس اعلام وضعیت سرویسی است که کاربران می‌توانند بدون نیاز به اینترنت و کاملا رایگان با استفاده از سرویس USSD وضعیت خود را در سیستم قرار دهد. مشاهده وضعیت فرد (A Number) توسط یک دوست  (B Number) با استفاده از سرویس USSD کاملا رایگان و در صورت استفاده از پیامک، واجد هزینه حداقلی خواهد بود.

کاربران یا شماره‌گیری #500*500* وارد منوی اعلام وضعیت می‌شوند.

با انتخاب گزینه‌ی 1، هر فرد می‌تواند با حروف انگلیسی، متنی از وضعیت خود را بنویسد.

به صورت مثال:

man to haram hastam

با انتخاب گزینه‌ی 2، کاربر می‌تواند پیام خود را که در مرحله‌ی اول وارد کرده است، به وسیله‌ی پیامک به دوست خود ارسال کند. در این قسمت کاربر باید شماره موبایل دوست خود که وضعیت خود را در سیستم بارگذاری کرده، وارد می‌کند.

با انتخاب گزینه‌ی 3، هر فرد می‌تواند پیام‌هایی که برایش ارسال شده است را مشاهده کند. در این قسمت کاربر قادر است پیام‌های دوست خود را با وارد کردن شماره‌ی او ببیند.

مشاهده پیام بر روی USSD به صورت زمان نسبی ” مثلا 10 دقیقه قبل” به یک دوست ارایه خواهد شد.

کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه‌ی 4، اقدام به خرید بسته‌‌های پیامکی نمایند. هر کاربر می تواند سه بار پیامک وضعیت خود را به صورت رایگان ارسال کند ولی به منظور جلوگیری از سوء استفاده پیش بینی فروش پیامکی که متن آن همان وضعیت مشترک می­‌باشد هم پیش بینی شده. این بسته‌های پیامکی مخصوص این سرویس بوده و کاربران به راحتی می‌توانند برای مخاطبین خود پیامک ارسال نمایند.

, , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست